Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kocamın Aptallıkları
#1
Merhaba, ben Sinem. Öncelikle kendimi tanıtarak başlayayım hikayeme. 1.65 boyunda 55 kg 95 68 93 ölçülerinde ve 33 yaşındayım. Aslında esmerim ama saçlarımı sarıya boyarım. Altın sarısı saçlarım, hafif dalgalı olarak omuzlarıma dökülür genellikle. Yeşil gözlerimin üstündeki altın sarısı kaşlarım ve dolgun kirpiklerim ve genellikle sürdüğüm parlak kırmızı rujum ile hala erkeklerin ilgi odağıyım. Zaman zaman bu yoğun ilgi de beni bunaltmıyor değil. Neticede evliyim ve aptal ve saf da olsa bir kocam var.
Gelelim kocama, kendisi aslında iyi bir insan olsa da başıma ne geldiyse onun aptallıkları yüzünden geldi. Onun yüzünden bir çok defa neredeyse tecavüze uğradım. Neredeyse diyorum çünkü benim kocamı aldatma gibi bir düşüncem yoktu ama olayların devam ediş şekliyle tam bir tecavüzde olmadı. Kocama bakire gitmedim. Kocamdan önceki sevgilimle çok iyi bir cinsel hayatımız vardı ancak beni aldattığı için onu terk ettim. Kaderin bir cilvesi olsa gerek bende şimdi kocamı aldattım hem de bir çok sefer ama bu olaylar benim hatamdan kaynaklanmadı. Bu yüzden vicdanım rahat. 
Kocam ufak tefek cılız bir adamdır kendisi de 1.65 boyunda,esmer, ela gözlü fit bir vücuda sahip ve biraz kaslıdır. Onun beni tavlamasındaki en büyük etken temiz kalbiydi. Kendisi kimse hakkında kötü düşünmez ve çok saftır. İşte benimde başıma ne geldiyse onun bu saflığı ve aptallığından geldi zaten.
Kocamla olan cinsel birlikteliğim eski sevgilimle olanın yanında pek iyi sayılmazdı. Ama ben bunu fazla dert etmedim. Durumu kabullendim. Çünkü eski sevgilim beni yakaladı mı en az 1 saat becerirdi. Kocam ise ne kadar zorlarsam zorlayayım hiçbir zaman bu performanslara ulaşamadı. Ayrıca kocamın boyu gibi penisinin boyu da kısaydı biraz yaklaşık 14-15 cm ve ince. Aslında araştırmalarıma göre standartlarda bu boy normalmiş ama eski sevgilimin 18cmlik bileğim kalığındaki penisine alıştığım için kocamın bu penisi onun içimde dokunduğu noktalara hiç dokunamadı.
Tabiiki ben bundan kocama hiç bahsetmedim. Geçmişe mazi derler deyip geçtim. Kocamı da sevdiğim için onunla mutlu olmak istiyordum bunun ilk şartı da ona sadakat göstermemdi onun da bana göstermesi gerektiği için. Zira kocam daha sevgiliyken beni karşısına almış benim her türlü durumda arkamda duracağını destek olacağını ancak aldatmanın şüphesi bile olursa bu iş biter demişti. Nasıl yani diye sorduğumda cevabı şöyle olmuştu:
"Mesela birisi seni başkasıyla kolkola gördü, ve ya başkasının arabasından inerken gördü. Sana iki soru sorarım ; 1- Abin miydi , 2- Kardeşin miydi. Bu soruların cevabı olumsuz olursa da başka soru sormam." Yani aldatmamı geç aldatma şüphesi bile yeterliydi onun için. 
Başka bir gün ise "aldatma bana göre sadece fiziksel boyutta olmaz. Yani benimleyken başkasıyla duygusal boyutta da olsa bir şeyler yaşıyorsan ve ya hissediyorsan ve bunu bastıramıyorsan bence bu da aldatmadır." demişti. Neyse ki şu ana kadarki olan kocamı aldatmalarım hep fiziksel boyutta onun beni soktuğu durumlar yüzünden oldu.
Neyse lafı fazla uzattım biraz daha giriş yapacağım ama artık asıl hikaye kısmına doğru geçelim. Kocam çok saftır. Üniversite bittiğinde 23 yaşındayken evlendim kocamla. O zamanlar çok memnun olmasam da en azından bir cinsel hayatımız vardı. Bu hayatımız kocamın ilgisinin azalmasıyla ve işine önem verip daha çok çalışıp daha çok yorulmasıyla 3 yıl sonrasında haftada 1 bazen 2 haftada 1 e kadar düşmüştü. 
Bende o zaman daha azdırıcı giyinmeye başladım daha çok dekolte giyiyordum kocamın ilgisi bariz şekilde önce arttı sonra gene git gide azaldı. Kocam olacak safın çocukluk arkadaşına verdiği borç ve adamın parayı alıp kaçmasıyla neredeyse batmaya giden işleri; kocamın iktidarsızlaşmasıyla son buldu. Bu süre içerisinde kocamla epey yabancılaştık birbirimize kocam çoğu zaman eve içkili geliyor ben bunu hak edecek ne yaptım diye bazı geceler ağlıyordu.
Neyse ki arkadaşlarımız ailelerimiz falan araya girdiler bizi toparladılar bir şekilde kocamda kendini işe verdi, bozulan işlerini toparlamak için epey iş kolik oldu. Bu süre içerisinde ben de çok yalnız kaldım neredeyse kadınlığımı unuttum. 
Bir gün akşam kocam , yarın akşama işle ilgili çok önemli birisini yemeğe davet edeceğini, anlaşmanın çok önemli olduğunu, adama güzel bir yemek ziyafeti çekmemiz gerektiğini benim de çok güzel ve seksi olmam gerektiğini söyledi. Normalde kocam böyle şeyler yapmaz ancak işleri bozulduktan sonra epey çabalıyordu bizi eski günlerimize döndürmek için. Sırf bu iş için bana yeni kıyafetler dahi almıştı. 
Ertesi gün ben yapabildiğim en güzel yemekleri yaptım. Kocam akşam iş yerinden çıkarken “biz geliyoruz” diyerek arayınca içeri gidip yeni aldığı elbiseleri denedim. İki etek almıştı, ikisi de birbirinden kısa ve seksiydi. Kocamın tarzı değildi aslında, demek ki bu işe gerçekten çok önem veriyordu. Ben de daha kısa olanı giydim, altına da külotsuz file çoraplarını giydim. Potluk yapmasın diye içime külot ta giymedim. Üzerime transparan bir bluz, içine de siyah, göğüslerimin bir kısmını açıkta bırakan sütyenimi giydim. Makyajımı da yaptıktan sonra aynaya bakınca da biraz abarttım mı acaba diye düşünmedim de değil.
15 dakika sonra geldiler, ben şaşırdım tabii. Çünkü kocamın yanında kaba saba doğulu bir adam gelmişti. Beni gördüğü gibi de gözleriyle uzun uzun soymuştu resmen. Adam kocamdan 8-10cm daha uzun ancak göbekli, bıyıklı ve kirli sakallıydı. Şaşkınlığımı atıp hemen içeri davet ettim. Kocam bizi tanıştırırken adam elimi öyle bir sıktı ki tiksintiyle çekmek istesemde kendime hakim olarak sakinliğimi korudum. Adı Mahmut'muş. Onları hazırladığım masaya geçirdim ve aslında viski hazırlamıştım ama Mahmut'u görünce Rakı bardaklarını dayadım burunlarına. Hemen yaptığım yemekleri ve mezeleri de getirdim. Mahmut beni adeta gözleriyle beceriyordu gidip gelirken. Adama hak vermiyor değildim. Ben bile benim gibi giyinmiş bir kadını dışarda görsem dönüp bakardım.

Mahmut benimde etkimle halinden epey memnun görünüyordu. Yemekte kocama da bol bol rakı içiriyordu. Kocamın iş konuşmak için cılızca çabaladığı sıralarda benim sıkıldığımı görünce "bırak şimdi bu konuları, bak Sinem Hanım sıkıldı" diyerek kocamı susturdu. Kocam sanki suçlu benmişim gibi dönüp sertçe baktı sonrasında da bir duble rakıyı fondip yaptı. Mahmut da kocamı içmesi için teşvik ediyor, hadi içelim güzelleşim, önce güzel bir akşam geçirelim sonra işimizi hallederiz diyordu.

Gece ilerledikçe kocam sarhoş olmaya başladı, kendisi bir içen Mahmut kocama iki içiriyordu. Kocamı biraz yavaş git diye uyardırysam da dinletemedim. Bu arada bende 2 duble içmiş çakırkeyf olmuştum. Mahmut ve kocam iyice gevşemiş masada açık saçık fıkralar anlatılır olmuştu. Bu sırada Mahmut bana dokunmak için hiç bir fırsatı kaçırmıyor, bir şeylere uzanmak için eğildiğimde göğüslerime yiyecek gibi bakıyor ve her fırsatta bana bir şekilde temas ediyordu.
Kocam olacak salak bunları görmezden geliyordu. Mahmut bir ara tuvaleti sordu kocam götürdü bu arada kocamın yanına gidip "Bu Allah'ın ayısı bana yiyecek gibi bakıyor her fırsatta dokunuyor" deyince idare et karıcığım adamla yapacağımız iş çok önemli diye geveledi. Sürekli iş iş başka bir şey düşünmez miydi bu adam. Yine kızdım gittim yerime oturdum. Bu arada kocamda içkiye dayanıklıdır epey. İktidarsız kaldığı zaman içkiye dadanıp epey bir süre de bırakmadı. Ama Mahmut'un içirdikleriyle iyice sarhoş olmaya başlamıştı.

Bu arada sözde iş yemeği olacaktı ama Mahmut kocama iş konuşması için fırsat vermedi hiç. Adamın tek derdi bana asılmaktı. Kocam tüm bunları görmezden geliyor sözde iş yapacağı adamı memnun etmeye çalışıyordu. Yemekler bitince masadan kalkıldı, kocamla Mahmut kanepeye oturdular. Bu arada ben hafiften masayı toplamaya başladım. Masada ilerdeki tabakları almak için eğildikçe Mahmut açığa çıkan bacaklarıma hiç saklamadan hayvan gibi bakıyordu. Bunu vitrinin aynasından ben çok açık görüyordum. Sanıyorum çorapların bitim noktasına kadar sıyrılmıştı eteğim, biraz daha eğilsem vajinama kadar görecekti. Bu tahrik edici görüntüye rağmen kocam iyice sarhoş olmuş dünya umrunda değil hiç bakmıyordu bile.
Mahmut "Yenge hanım ayıp olmazsa bir şey isteyecektim” 
“Buyrun tabii”
“ Rakının üstüne cila yapmak lazım varsa bira getirebilir misiniz?" Kocamda hemen atladı evet diye. Ben bunlara birayı getirdim sonra masayı silerken eğilince Mahmut'un açık açık ereksiyon olduğunu fark ettim. Hiç saklama çabası da göstermiyordu ve pantolonun önünde epey büyük bir kabarıklık vardı. Zaten geldiğinden beri hiç haz etmemiştim heriften. Kocamın beni soktuğu bu duruma içimden lanetler okuyarak mutfağa döndüm.
Bir anda arkamdan birisinin sürtünmesiyle irkildim Mahmut açıktan erekte olmuş penisini bana dayamıştı. Sonra "Pardon yenge, bir bardak su alacaktım da..." dedi. İçimden küfrederek verdim suyunu, içip defoldu. Bulaşıkları hallettikten sonra salona bir döndüm ki kocam sızmış. Allah belasını versin tam da sızacak zamanı bulmuş. Mahmut "Yenge kusura bakma galiba biraz fazla kaçırdı. Ben en iyisi onu içeri taşıyayım dedi" Kocamı sanki hiç ağırlığı yokmuş gibi tek başına kucakladığı gibi ben önde o arkada yatak odama gittik. 
Mahmut kocamı yatağa attıktan sonra bana döndü ve bir anda dudağıma yapıştı. Hemen kendimi geri çektim ve tokadı bastım suratına.
"Sen ne yaptığını sanıyorsun, ben evli bir kadınım üstelik kocamda burada"
"Bak güzelim, kocan battı bu iş olmazsa iflas edersiniz. Kocanın mali durumu tam bir çıkmazda, eğer bu iş olmazsa yakında evinize haciz gelecek ve sokakta kalacaksınız,"
Kocam bana bunlardan hiç bahsetmemişti. Gerçi kocam kadar kıskanç bir adamın beni bu adama alenen peşkeş çekmesi normal bir durum da değildi. Teklifi bir an düşündüm, kocam iktidarsız olduğu için cinsel açlıktan yanıyordum, ama kocamı aldatamazdım. Hem de bu ayı yavrusu gibi adamla birlikte hiç olamazdım Bunun düşüncesi bile beni iğrendiriyordu. 
"Ben orospu değilim, kocam bana bu dediklerinizden hiç bahsetmedi hem bu yaptığınız şeyi açıklamaz defolun gidin evimizden" diyerek adamı kovdum. Ama gidecek gibi durmuyordu hiç.
"Benimle bir gece birlikte olursan bu işi kabul ederim, yoksa batarsınız artık sokakta kalınca orospu mu olursun ne olursun orasını sen düşün" dedi
"Def ol!, def ol evimden" diye bağırdım kocamın ruhu duymuyordu hala. Mahmut döndü arkasını kapıya doğru gitmeye başladı bende onun arkasından sonra birden dönerek beni kucakladı ağzımı kapattığı gibi salona sürükledi. Direniyordum ama pek fayda etmiyordu. Eline geçirdiği bir dantelle ağzımı bağladı. Sonra da beni kanepeye yatırdı üstüme çıktı. Rakı kokan nefesi beni iğrendiriyordu. Kulağıma bu gece önden biraz avans alayım diye fısıldadı. 
Kaba elleri bacaklarımı hoyratça okşamaya başladı, yukarılara çıktıkça ben daha çok direnmeye çalışıyordum. Ancak sonunda vajinama geldiğinde külot olmadığını fark etti. Uff yanıyorsun sen orospu dedi. Neyse şimdilik bu kadar yeter diyerek döndü ve beni çok şaşırtan bir hareketle kalktı, Cüzdanından kartını çıkardı verdi. 
"3 günün var eğer benimle 1 gece olursan bu iş olacak yoksa kocan batacak" dedi. Ve evimizi terk etti. Ben hala şoktaydım, adam resmen bana cinsel saldırıda bulunmuştu. Ama tecavüz etmeden gitmişti. Demekki ona kendi isteğimle gideceğimden emindi. E adamı bütün gece bu kıyafetle azdırdım kocam yüzünden. Kocam olacak o salakta sızınca adam bu fırsatı kaçırmadı tabii. Bunların bütün sorumlusu akılsız kocamdı. Bir anda kocama karşı hiddet doldu içimde. Kalktım onun yanına gittim, epeyce sarsmama rağmen sızmış olduğu için uyanmadı. Kalktım 1 bardak soğuk su getirdim yüzüne döktüm biraz ayılsın diye
"Nooluyo" diyerek gözlerini açtı sonunda.
"Mahmuttan işi alamazsan iflas mı edeceğiz, evimize haciz mi gelecek?"
Kocamın aptal aptal yüzüme bakarak " Sen bunları nerden biliyorsun" demesiyle bir kez daha yıkıldım. Çok geçmeden kocam yeniden sızdı. Ben ise bütün gece ne yapacağımı düşündüm. Kocamı aldatmam mümkün değil, yarın kalkınca kocama sorarım bir çaresine bakarız artık diye düşünerek uyudum.
Uyandığımızda kocam dün gece olanları hatırlamıyordu, iflas konusunu falan. Ağzını biraz arayınca anladımki kocam bana söylemeye çekiniyordu ama Mahmut doğru söylüyordu. Off bu Allah'ın belası herif nerden girdi hayatıma. Bütün gün ne yapmam gerektiğini düşündüm. Kocam ilk iflasta erkekliğini kaybetmişti. Durumu toparlayabilmek adına arabalarımızı da satıp sermaye yapmıştı. Şimdi ev, eşyalar her şey elimizden giderse kocamın intihar etmesi bile olasıydı. Gece düşünmeye devam ettim.
Kocam bizi bu duruma sokmuştu, ama evin, eşyaların ve kocamın gitmemesi için bir seferliğine Mahmut'a katlanmak zorundaydım. Bu işten kocamın haberi olmamalıydı. Kararımı vermiştim artık. Ancak Mahmut'un verdiği kartı düşünmeden yırtıp çöpe atmıştım. Ama üstündeki şirket adını hatırlıyordum. Mahmut'un verdiği sürenin dolmasına 2 gün kalmıştı.
Ertesi gün internetten Mahmut'un şirketinin adresini aldım ve kocam evden çıktığı gibi oraya gittim. Bu sefer kot pantolon ve üstünde de normal bir t-shirt giymiştim. Mahmut'un şirketi epey şaaşalı bir binaydı. Girişte güvenliğe Mahmut beyi arıyorum dedim beni 2.kata gönderdi. Güzel esmer bir sekreter vardı 2. katta 
"Mahmut bey ile görüşecektim"
"Randevunuz var mı?"
"Hayır, ama Sinem Hanım geldi derseniz kabul edecektir"
Telefonla Mahmut hayvanını aradı tabii Mahmut anında odalardan birinden çıktı
"Ooo Sinem Hanım hoş geldiniz, buyrun odama geçelim. Kızım içeriye kimseyi alma, telefon bağlama"
Ben sessizce başım önde girdim içeri, buyur edilmeyi beklemeden oturdum. Mahmut da karşıma oturdu.
"Ben aramanı bekliyordum ama gelmen daha güzel oldu sanıyorum teklifimi kabul edeceksin."
"Bu işin farklı bir oluru yok mu?"
"Yok" dediğinde yüzünde iğrenç bir gülümsemeyle bana bakıyordu.Açıkçası bu beni biraz korkutmuştu. Yutkunarak 
"Sadece bir gece dedin, ona göre."
"Tamam, merak etme bende evliyim zaten ancak beni o kadar azdırdınki dayanamayıp neredeyse kocanın yanında becerecektim seni."
"Peki o zaman kocamla sözleşmeyi imzala, sonrasında o işi hallederiz." Şansımı denemek zorundaydım. Yoksa kendimi asla affedemezdim.
"Yok öyle, önce ben sözleşmeyi imzalarsam sonra avucumu yalarım."
"Peki ben sonra senin sözleşmeyi imzalayacağını nereden bileceğim?"
"Bak o zaman şöyle yapalım ben kocanla ön sözleşme yapıp imzalayayım sende bana kapora öde daha sonra işleri tamamlarız"
"Ne kaporası?"
"Şimdi bana oral sex yap, bende bugün kocanla ön sözleşmeyi yapıp imzalayayım"
"Sadece bir gece olacak demiştin."
"Bu tam bir sikiş olmayacak, benim imzalayalacağım ön sözleşmenin karşılığı." Bu konuşmalar bana kendimi ucuz bir fahişe gibi hissettiriyordu. Kabul etmekten başka çarem yoktu zaten olan olacaktı kim bilir o hayatımın en uzun en bitmeyecek çileli gecesinde başıma neler gelecekti.
"Peki ama burada nasıl olacak, ya birisi gelirse ne olacak?"
"Korkmana gerek yok sekretere içeri kimseyi almaması için talimat verdim kapıyı da kitleriz, sende işini bilen bir orospuya benziyorsun, o gece nasıl giyinmiştin öyle, bence çabucak halledersin işini."
"Benimle böyle konuşmayın lütfen ben orospu değilim." Ama içten içe adamın haklı olduğunu biliyordum resmen para için kendimi satmıştım bu herife.
"Neyse hadi gel yaklaş." Bu sırada kapıyı yavaşça kilitleyip geldi ve kemerini çözüp pantolonunu indirdi. Bende artık yapmam gerekeni yapıp buradan bir an önce gitmek istiyordum. Mahmut'un boxerını indirince karşıma oldukça kıllı bir penis çıkmıştı. Yaklaştığımda iğrendim. Leş gibi ter ve sidik kokuyordu çünkü. Ama temizlik yapacak bir olanığımız yoktu. Mecbur katlanacaktım. Kokuyu duymamaya çalışarak, penisin başına dilimle değdiğimde Mahmut'tan yavaşça bir ohhh sesi geldi. Yavaşça tükrüğümle ıslatarak penisini somurmaya başladım. Bu sırada Mahmut'un elleri t-shirtümden içeri sütyenimin üstünden göğüslerime geldi. Durarak yapmaması için uyardım. Ama dinlemiyordu hoyratça sıkmaya devam etti. E iş buraya gelince bu adamı durdurmak pek mümkün olmayacaktı. O yüzden mümkün olduğu kadar çabuk boşaltmam gerekiyordu.
Bende tüm hünerlerimi göstermeye çalıştım, penisi tamamen erekte olduğunda etkilenmedim desem yalan olur. Neredeyse eski sevgiliminki kadar vardı. Ben, yıllardır kocaya aç bir kadın, kıro ama paralı bir patronun odasında ucuz bir metres gibi ağzıma alıyordum. Hiç tahrik olmadım desem yalan olur. Mahmut'un kıllı taşaklarını okşayıp yapabildiğim kadar penisini ağzıma alıyordum. Bu sırada Mahmut T-shirtümü kaldırmış, sütyenimi indirmiş açıktan memelerimi mıncıklıyordu.Biraz ıslanmıştım bende,Allah'tan altıma kot pantolon giymiştim oraya kadar geçmeyeceğini biliyordum. Bu toplam süreç 5 dk oldu olmadı birden ağzımda ıslaklık hissettim. Adam hiç uyarmadan ağzıma boşalıyordu. Kocamda bunu çok isterdi ama izin vermezdim çünkü midem bulanıyordu. Ama şimdi ağzımdan çıkarsam üstüm başıma boşalacak, kıyafetlerim saçım başım batacak üstüne temizlenme imkanımda olmayacaktı. Herifin boşalması epey sürdü hatta tazzikle akan ilk bir kaç posta doğrudan mideme gitmişti kalanıda ağzımda biriktirdim ve boşalması bitince çöpe tükürdüm. 
Sonra üstümü başımı toplayıp Mahmutla Cumartesi gecesi için sözleştikten sonra kartını aldım, numaramı mecburen verdim. Ve Mahmut'un odasından ayrıldım
Bul
Cevapla
Sponsor Reklam
sex hikaye istanbul escortHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

türk ifşa , seks hikaye porno izle , sex hikaye - porno

KralPeri.Com En popüler ve Güncel; Türkçe Adult Porno Forum - Turkce Amator Forum - Fantezi Forum Sitesidir © 2018-2021
Paylaşım sitemizde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur.
türk porno

kayseri escort - istanbul escorts - istanbul escort