Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mekansızlıktan kız arkadaşımı paylaştım
#1
asla anlatamayacağın birşey olur ya işte öyle birşey yaşadım. 
ÖMÜR BOYU SAKLAMAK AĞIR GELDİ. BİLNMEZDEN BOŞLUĞA YAZMAK İSTEDİM...
          Okul yıllarında oldukça çalışkan bir öğrenciydim. bu yüzden sınıfta herkez benimle yakın olup kopya alma derdindeydi. tabi bende bunu kızlara yakın olmak için kullanıyordum. bu sayede sınıfta çok yakışıklı erkeler olmasına rağmen sınıfın en güzel kızıyla yan yana oturmaya başladık. bir iki kopya ve ders çalıştırmadan sonra da çıkmaya başladık. 
           sarışın yemyeşil gözlü süt beyaz tenli  1,80 boylarındaydı. oldukça zengin bir ailenin kızıydı. özel keman dersleri kayak dersleri falan alırdı, iyi bir klupte voleybol oynardı. fiziği de gerçekten harikaydı.insanlarla çok yüzgöz olmazdı. ama o havasına rağmen sınıfta kalma riskini göze alamazdı. bunun içinde bana yakınlaştı.
             zamanla biraz vaad biraz hafif tehditle öpüşmeye falan başladık. benden önce kimseyle öpüşmemişti bile. sadece öpüşerek uzun bir süre oyaladı beni ama sonra gömleğinin üstünden göğüslerini ellememe izin vermeye başladı.zayıf uzun boylu bi kızdı ama gögüsleri vücuduna göre fazla büyüktü. hatta hocaları ailesine voleybolcu olmak için göğüsleri fazla büyük. oyununu bozar demiş. haftalarca sadece göğüslerini okşamakla yetindim ama yetmemeye başlayınca birgün ya üstündekilerin hepsini çıkarıp sevişiriz yada ayrılırız hemen, sende başının çaresine bakarsın sınavlarda dedim.

işte tatsız olaylar burda başlıyor;

bizim mahalle ile okul arasında yıkık bir ev vardı. orda 4-5 tinerci kalırdı. hepsiyle çok samimiydim bazen okuldan kaçıp oraya giderdim, hepsi benden yaşça büyüktü ama beni hep kollarlardı. kavga falan olduğunda bi söylememle gider kaç kişi olursa olsun döver gelirlerdi. oturur beraber sigara içerdik içtiğimizde sam sun sigarası[Resim: smile.png] 
               o zaman ne düşündüm bilemiyorum kendimi ispatlamak için mi gözlerine girmek için mi bilmiyorum ama kız arkadaşımı oraya götürdüm. düşüncelerimle ilgili tek net hatırladığım kızın kalçalarını görünce elleri ayakları titriycek diye düşünmüştüm.
içerde onların yatıp kalktıkları çöpten alınmış yataklardan başka birşey yoktu.
               kız arkadaşıma içerde arkadaşım var burda sevişip ordan eve gidicez dedim.
              içeri girdik içerde 2 kişi vardı. biz kenardaki bir yatağa oturduk. biraz sohbet falan derken onların yanında öpüşmeye başladık. sonra kızın üzerindekileri çıkarmaya başladım. gömlek ve ceketi çıkarınca bişey yoktu ama sütyenini çıkarırken oooo ooo diye bağırıp tezahürat gibi bağırmaya başladılar. acayip gaza gelmiştim. sütyeni çıkarıp kızı onlara doğru döndürdüm. göğüslerin güzelliğine bak süt gibi falan dedikçe daha da önemli hissettim kendimi. kız arkadaşım elleriyle göğüslerini kapatmaya çalışırken ellerini tutup indirdim aşağı. 
                   ömürleri boyunca göremeyecekleri kadar güzel bir kızı karşılarında soyan adamdım... 
                    biryandan göğüslerini öpüyor biryandan kalçalarına vurup onlara gösteriyordum. istemese de kilodunu da çıkarttım. sonra ömrünce asla yatmayacağı o leş gibi tiner kokan yatağa yatırdım kızı. bütün vücudunu öpmeye başladım sonra arkasını çevirip kalçalarını tokatlayıp çocuklara gösteri yapmaya başladım. sonra bende pantolonumu indirdim. ilk defa bir kızla çırılçıplaktım. açıkçası ne yapacağımı da bilmiyordum. o yüz üstü yatarken bende üzerine uzanıp kalçalarına sürtmeye başladım.
                  ben kızla ilgilenirken tinerciler pantolonlarını indirmiş otuzbir çekiyorlardı. bi an bi baktım ikiside elleri şeylerinde yatağın yanında geziyolardı. şeyleri benimkine göre çook büyüktü ve çok kıllıydı. 
                  sonra bizim rahatlığımız ve ev sahibi olmanın rahatlığıyla ikisi birden kızın kalçalarını okşamaya başladı. kızın tepki verdiğini hiç hatırlamıyorum. zaten o saatten sonra ne diyecekti ki. 
sonra ikiside yatağa geldi. dördümüz yatakta çıplaktık. önce biri beni biraz ite ite kızın arkasına geçti önce ikimiz beraber sürtmeye devam ettik sonra o biraz daha üzerine eğilip kalçalarını ortaladı. ben mecburen kenara çekildim o üzerinde gidip gelmeye başladı. sonra ellerini de göğüslerine dolayıp sürterek boşalmaya başladı o bitirip kendini kızın üzerine bıraktı. kızda hiçbir tepki yoktu. kalkıp kiloduyla arkasını sildi. sonra öbürü geçti arkasına. biraz sürtüp önünü çevirdi ve göğüsşerini yalamaya başladı ordan da aşağılara falan devam etti. düpedüz kız arkadaşımla sevişiyordu ama kız sadece dudağından öpmeye çalışınca yüzünü çeviriyordu. 
baya öptükten sonra o da arkasını çevirip sürterek boşaldı.
onlardan sonra sıra bana geldi bende onlardan öğrendiğim gibi kalçalarının arasına sürterek boşaldım. sonra giyinip gittik.
eve gidene kadar hiç konuşmadık. köşede bırakıp evime gittim 

                2-3 gün sonra tinerciler getirsene kız arkadaşını oğlum öyle bi kız bulmuşsun hergün becermezmi insan falan diyip getirmemi istediler bende ertesi sabah kızı  okuldan kaçırıp direk tinercilerin oraya götürdüm. yolda, yer bulamadığın için  tanımadığımız adamlarla aynı yatağa sokuyorsun beni ya bişey yaparlarsa ya birine söylerlerse başka biyere gidelim ne istersen yaparım falan demeye başladı. 
                 ne yapıcan diye sıkıştırdım şeyini öper yalarım yeterki orda yapmayalım dedi ama başka yer yoktu ki. konuştuk ettik biraz dolaştık ama başka yer bulamayınca yine oraya gittik. 
                 odada 3 kişi vardı ama sadece biri ilk gün orda olanlardandı. biz yine çırılçıplak soyunduk öpüştük falan baya sonra öp hadi diye şeyimi yüzüne yaklaştırdım biraz öptü biraz dilinin ucuyla yaladı falan o sırada ilk seferde orda olan tinerci soyunup sakin sakin yanımıza geldi kız eğilmişken götünü yalamaya başladı kızın göğüsler falan derken altlı üstlü çevirip sevişmeye başladı sonra öbürlerini de çağırdı. avını yakalamış aslanlar gibi üçüde çırılçıplak soyunmuş kızın heryerini öpüp yalıyorlardı bende onları seyrediyordum sadece. sonra biri kızı aletine doğru çekip ağzına al dedi. kız bilmiyorki. öptü falan.
aç ağzını öyle dur diyip ağzına sokup gidip gelmeye başladı ama yine yapamayına emsene kızım falan dedi. yine yapamayınca tinerci birden arkadaşının şeyine eğilip ağzına aldı bikaç kere. bak böyle yap diyip soktu ağzına
sonra sırayla hepsi.
biri çıkarıyor öbürü sokuyordu ağzına.
sonra yatağa sırt üstü yatırırp dudaklarına sürtmeye başladı biri kızın
öyle de boşalıverdi yüzüne. iğrençti dudakları saçları heryerine boşalmıştı.
o aylarca yıkanmamış adamların şeylerini böyle bir kızın ağzına alması asla olmayacak bişeydi ama oldu. öğüre öğüre hepsini o şekilde boşalttı. 
o zamana kadar okadar yakışıklı zengin çocuğa bunu soracak cesareti bile vermeyen kız şimdi tinercilerle yatıyordu. nasıl bu durma geldik ben bile anlamamıştım.
bu şekilde bir ay kadar devam etti. iki üç günde bir o eve gidiyorduk. o an orda kim varsa o da birlikte oluyordu. zamanla yeni kişilerde ekleniyordu. kız geldiğinde git ahmeti çağır o da istiyordu kaç gündür diyebiliyorlardı artık.
bizi sokakta gördükleri gibi soyunup öyle bekliyorlardı artık. önce onlar daha girergirmez ayakta etrafını çeviriyor. oracıkta ayakta soyup öpmeye okşamaya başlıyorlardı. hepsinin işi bittikten sonra sıra bana geliyordu. 
en son gittiğimiz gün 4 kişi vardı.birini ben bile ilk defa görüyordum 30 lu yaşlarda bi adamdı. herkezle beraber oda çırılçıplak soyundu sonra hiçbirşey söylemeden kızı kucağına alıverdi. ne beni ne kızı tanıyordu adımızı bile bilmiyordu ama kucağına oturtmuş göğüslerini okşuyordu. 
sonra kırk yıllık karısı gibi yatağa yatırıp sevişmeye başladı. kız arkadaşım ogüne kadar kimseyle asla dudak dudağa öpüşmemişti kimseye sarılmamıştı. sadece işlerini bitirmelerini bekliyordu ama bu adam tinerci değildi onlar gibi ağzı tiner kokmadığı için öpmesine bişey demedi kız arkadaşım hatta baya ateşli öpüşmeye başladılar ikiside birbirine sarılmış öpüşerek yatakta dönüyorlardı. sonra kız arkadaşım kendi kendine aşağı doğru kayıp adamınkini yalamaya başladı. gerçekten isteyerek yapıyordu busefer. açıkçası ilk defa kızmıştım. okadar zaman daha ilk başında kızmam gerekirdi tabi ama inanılmaz kızdım o an.
              iyice yalattıktan sonra boşalmadan kızı yüz üstü yatırıp arkasına geçti pantolonuna uzanıp cebinden küçük bi şişe çıkardı. krem gibi bişeydi. şeyine sürdü ve öyle uzandı kız arkadaşımın üzerine ama gidip gelmiyordu şeyini kız arkadaşımın deliğine dayamış öyle duruyordu. yavaaaş yavaş bastırdı yavaşça götüne sokucam merak etme kızlığın bozulmıycak diyip itmeye devam etti. kız arkadaşımın canı yanıyordu yüzünden belliydi ama dayanamayacağı kadar değildi. hiç ses çıkarmıyordu. birkaç santim soktuktan sonra tekrar çıkarıp yavaş yavaş gidip gelmeye başladı uzun süre böyle devam etti. artık yarısına kadar girdikten sonra daha hızlı sokup çıkarmaya başladı. en sonunda sonuna kadar soktu. kız arkadaşım o zaman acıyo demeye başladı ama adam tamam bitti daha fazla sokmıycam diyip devam etti. tamam bitti bitti diye diye baya devam etti ve birden bütün gücüyle sokup çıkarmaya  başladı. kız düpedüz çığlık atıyordu acıdan, adamda  sonuna kadar çıkarıp birden bütün gücüyle sokuyordu. sonra birden titreye titreye boşalmaya başladı. boşalırken kız arkadaşımın kalçalarını öyle bir sıktı ki kıpkırmızı oldu.  iyice boşalana kadar çıkarmadı içinden sonra çıkarıp kalktı. hiçbirşey olmamış gibi kalkıp giyindi. hiçbirşey söylemeden de gitti. sonra öbürleri de arkadan yapmak istedi ama izin vermedi kız arkadaşım. süreterek boşaldı hepsi sırayla. onların işi bitince de giyinip çıktık. ben yapmadım bile. çıkınca yolda baya kavga ettik. o tanımadığı adamlarla yatmasına izin verdiğim için bana kızıyor, bende adamla sevişti kendi kendine ağzına aldı diye kızıyordum. en az 7-8 farklı  kişiyle yattım bugüne kadar ozaman aklın nerdeydi istemeden yatmam için mi altına attın adamların isteyince mi battı diyince zaten söylenecek birşey kalmadı. ayrıldık.
iyi ki de ayrılmışız yoksa bu böyle devam edecekti.
Bul
Cevapla
Sponsor Reklam
sex hikaye istanbul escortHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

türk ifşa , seks hikaye porno izle , sex hikaye - porno

KralPeri.Com En popüler ve Güncel; Türkçe Adult Porno Forum - Turkce Amator Forum - Fantezi Forum Sitesidir © 2018-2021
Paylaşım sitemizde 5651/8 ve 125. madellere göre, tüm üyeler ve ziyaretçiler sitenin kullanımı ve yapılan paylaşımlarından kendileri sorumludur.
türk porno

kayseri escort - istanbul escorts - istanbul escort